صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
فناوری اطلاعات و ارتباطات
Information & Communication Technology


شرکت مخابراتی du از مراکز فعال در کشور امارات متحده عربی اعلام کرد که آزمایش‌های لازم برای راه‌اندازی سرویس LTE مبتنی بر شبکه مخابراتی 4G در دو منطقه از این کشور با موفقیت به پایان رسیده است.


به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، این شرکت سیستم Circuit Switched Fallback را مورد آزمایش قرار داد که بر اساس آن می‌توان کلیه تماس‌های تلفنی را به شبکه 3G شرکت du انتقال داد. این قابلیت به مشترکان امکان می‌دهد سرویس‌های ارتباطی خود را مبتنی بر شبکه LTE در اختیار بگیرند و در عین حال بدون بروز هر مشکل و اختلالی تماس‌های صوتی خود را بر پایه شبکه 3G انجام دهند.


شبکه 3G که شرکت du هم‌اکنون مورد استفاده قرار می‌دهد چندی پیش به‌روز رسانی شد تا بر مبنای آن کاربران بتوانند تماس‌های صوتی خود را با کیفیت بالا (HD) انجام دهند و در نهایت کیفیت تماس‌های صوتی آن‌ها افزایش یابد.


این شرکت همچنین فناوری 4x4 MIMO را نیز مورد آزمایش قرار داده است. شرکت du با این فناوری توانست به صورت موفقیت‌آمیز پهنای باند موبایلی با سرعت 300 مگابیت در ثانیه مبتنی بر شبکه مخابراتی 4G LTE را مورد آزمایش قرار دهد.


منبع : www.ICTna.ir

پیچک