صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
فناوری اطلاعات و ارتباطات
Information & Communication Technology

فاوانیوز: ششمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات IST 2012 توسط مؤسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران 16 تا 18 آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.


به گزارش فاوانیوز به نقل از آی سی تی پرس ؛ این همایش با هدف هم‌اندیشی در حوزه‌های کامپیوتر و مخابرات و در راستای گسترش و ارتقاء دانش فنی برگزار می‌شود.
روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران اعلام کرده است: در این همایش آخرین پیشرفتها و یافته‌های علمی و پژوهشی، آینده تکنولوژی‌های مرتبط و همچنین مفاهیم و تئوری‌های جدید توسط صاحبنظران و صاحبان تکنولوژی ملی و بین المللی در این حوزه‌ها و در قالب مقالات علمی، کارگاه‌های آموزشی ، سخنرانی‌های کلیدی و میزگردها ارائه خواهد شد.
براساس این گزارش سمپوزیوم با همیاری علمی شرکت‌های بین‌المللی نظیر اریکسون، ZTE ، هواوی و کارگاه‌های آموزشی آن با همکاری متخصصان و پژوهشگرانی از مؤسسات و دانشگاه‌های خارج و داخل کشور از جمله سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مؤسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.
متقاضیان حضور در این سمپوزیوم برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با تلفن 88620077 و یا نشانی الکترونیکی http://ist2012.itrc.ac.ir تماس بگیرند.


منبع : vista.ir

پیچک